Xəbər lenti
Axtar
Ən çox oxunan
  • DİN-dən dəfn icazəsi ilə bağlı AÇIQLAMA
  • DSX Keşikçidağdakı vəziyyət barədə məlumat yaydı
  • Deputat seçicilərinə müraciət etdi
  • Koronavirusla bağlı virusa yoluxma riskinin daha yüksək olduğu hava limanlarının siyahısı açıqlanıb.
  • Əlvida kapitalizm! - Yeni sistem yaradılır
  • Şok iddia: Yadplanetlilər burnumuzun ucundadır
  • Tramp kütləvi etirazlar zamanı BUNKERDƏ GİZLƏNİB
  • Azərbaycanda tikinti zamanı qədim əşyalar tapıldı
  • Koronavirus Uhan bazarından yayılmayıb - İDDİA
  • Bu gün Uhud döyüşü və həzrət Həmzənin şəhadət günüdür
  • Rayonlara gediş-gəlişin bərpası ilə bağlı açıqlama
  • İranda silahlı qruplaşma üzvləri ilə sərhədçilər arasında atışma olub, ölənlər var
  • Osmanlı dövləti haqda mobil oyun avstraliyalı qızı müsəlman etdi...-İBRƏTAMİZ-VİDEO
  • Azərbaycanda Respublika Günü qeyd edilir
  • İran şokda: Pulların üzərində "Yaşasın Azərbaycan" şüarı - FOTO
  • Ermənilərin atdığı ehtimal edilən top mərmisi tapıldı
  • Pakistanda baş verən “A-320” qəzasının şok sirləri – Elmi-lədun
  • Bakıda mağazalara girdi, hamının borcunu ödədi - Video
  • "Ermənilər Şuşada törətdikləri təxribatla xalqımızın əsəblərini tarıma çəkmək istədilər"
  • Ermənistanı yerlə-yeksan edəcək sistem: Azərbaycanın elə gizli silahları var ki... - General SİRLƏRİ AÇDI
  • Ramazanda fitrə nə vaxtadək verilməlidir? - VİDEO
  • Deputat: Əhali təkidlə müharibə istəyir... – Video
  • Azərbaycan əsgəri, Şuşanı Vur, Xankəndini Vur!
  • Araikdən yeni provokasiya: “məclis”i Şuşaya köçürür
  • Mumiyalarla bağlı yeni kəşf
  • 28 Kas 2019, 08:06   
        196



    Avropa Liqasında 24 oyun - YENİLƏNİR

    Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində 5-ci turun oyunları keçiriləcək.

    XEBERTV.AZ qol.az-a istinadən xəbər verir ki, 24 görüşdən sonra bəzi qruplarda 1/16 finala yüksələn komandalar müəyyənləşəcək.

    Ölkəmizi turnirdə təmsil edən "Qarabağ" İspaniya səfərində "Sevilya"nın qonağı olacaq. Ağdam təmsilçisi mübarizəsini davam etdirmək üçün çətin səfərdə xal qazanmağa çalışacaq.


    28 noyabr

    Avropa Liqası

    Qrup mərhələsi

    5-ci tur

    A qrupu

    00:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - APOEL (Kipr)

    00:00. "Sevilya" (İspaniya) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

    1.

    Sevilya

    4

    4

    0

    0

    12:2

    12

    2.

    APOEL

    4

    1

    1

    2

    7:8

    4

    3.

    Qarabağ

    4

    1

    1

    2

    7:8

    4

    4.

    Düdelanj

    4

    1

    0

    3

    7:15

    3



    B qrupu

    00:00. "Luqano" (İsveçrə) - "Kopenhagen" (Danimarka)

    00:00. "Malmö" (İsveç) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)


    1.

    Kopenhagen

    4

    1

    3

    0

    4:3

    6

    2.

    Dinamo

    4

    1

    3

    0

    3:2

    6

    3.

    Malmö

    4

    1

    2

    1

    3:3

    5

    4.

    Luqano

    4

    0

    2

    2

    1:3

    2


    C qrupu

    19:50. "Krasnodar" (Rusiya) - "Bazel" (İsveçrə)

    19:50. "Trabzonspor" (Türkiyə) - "Xetafe" (İspaniya)


    1.

    Bazel

    4

    3

    1

    0

    10:3

    10

    2.

    Xetafe

    4

    2

    0

    2

    4:4

    6

    3.

    Krasnodar

    4

    2

    0

    2

    6:8

    6

    4.

    Trabzonspor

    4

    0

    1

    3

    3:8

    1


    D qrupu

    00:00. "Rusenborq" (Norveç) - LASK (Avstriya)

    00:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - PSV (Niderland)


    1.

    Sportinq

    4

    3

    0

    1

    7:4

    9

    2.

    LASK

    4

    2

    1

    1

    6:3

    7

    3.

    PSV

    4

    2

    1

    1

    8:7

    7

    4.

    Rusenborq

    4

    0

    0

    4

    1:8

    0



    E qrupu

    00:00. "Latsio" (İtaliya) - ÇFR (Ruminiya)

    00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Renn" (Fransa)


    1.

    Seltik

    4

    3

    1

    0

    7:3

    10

    2.

    ÇFR

    4

    3

    0

    1

    4:3

    9

    3.

    Latsio

    4

    1

    0

    3

    5:7

    3

    4.

    Renn

    4

    0

    1

    3

    2:5

    1


    F qrupu

    00:00. "Vitoriya" (Portuqaliya) - "Standard" (Belçika)

    00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Ayntraxt" (Almaniya)


    1.

    Arsenal

    4

    3

    1

    0

    11:3

    10

    2.

    Standard

    4

    2

    0

    2

    5:7

    6

    3.

    Ayntraxt

    4

    2

    0

    2

    4:6

    6

    4.

    Vitoriya

    4

    0

    1

    3

    3:7

    1



    G qrupu

    21:55. "Feyenoord" (Niderland) - "Reyncers" (Şotlandiya)

    21:55. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Porto" (Portuqaliya)


    1.

    Yanq Boyz

    4

    2

    1

    1

    6:4

    7

    2.

    Reyncers

    4

    2

    1

    1

    5:3

    7

    3.

    Feyenoord

    4

    1

    1

    2

    3:4

    4

    4.

    Porto

    4

    1

    1

    2

    3:6

    4


    H qrupu

    21:55. "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Espanyol" (İspaniya)

    21:55. SSKA (Moskva, Rusiya) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)


    1.

    Espanyol

    4

    3

    1

    0

    10:1

    10

    2.

    Lüdoqorets

    4

    2

    0

    2

    8:8

    6

    3.

    Ferentsvaroş

    4

    1

    2

    1

    2:4

    5

    4.

    SSKA

    4

    0

    1

    3

    1:8

    1

    İ qrupu

    21:55. "Aleksandriya" (Ukrayna) - "Volfsburq" (Almaniya)

    21:55. "Sent-Etyen" (Fransa) - "Gent" (Belçika)


    1.

    Gent

    4

    2

    2

    0

    9:6

    8

    2.

    Volfsburq

    4

    1

    2

    1

    7:7

    5

    3.

    Sent-Etyen

    4

    0

    3

    1

    6:7

    3

    4.

    Aleksandriya

    4

    0

    3

    1

    5:7

    3

    J qrupu

    21:55. "Volfsberq" (Avstriya) - "Borussiya" (Mönxenqladbax, Almaniya)

    21:55. "Başakşəhər" (Türkiyə) - "Roma" (İtaliya)


    1.

    Başakşəhər

    4

    2

    1

    1

    5:5

    7

    2.

    Borussiya

    4

    1

    2

    1

    4:7

    5

    3.

    Roma

    4

    1

    2

    1

    7:4

    5

    4.

    Volfsberq

    4

    1

    1

    2

    5:5

    4


    K qrupu

    21:55. "Braqa" (Portuqaliya) - "Vulverhempton" (İngiltərə)

    21:55. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)


    1.

    Braqa

    4

    3

    1

    0

    8:4

    10

    2.

    Vulverhempton

    4

    3

    0

    1

    4:2

    9

    3.

    Slovan

    4

    1

    1

    2

    7:7

    4

    4.

    Beşiktaş

    4

    0

    0

    4

    4:10

    0

    L qrupu

    19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Mançester Yunayted" (İngiltərə)

    21:55. "AZ Alkmar" (Niderland) - "Partizan" (Serbiya)


    1.

    Mançester Yunayted

    4

    3

    1

    0

    5:0

    10

    2.

    AZ Alkmar

    4

    2

    2

    0

    13:2

    8

    3.

    Partizan

    4

    1

    1

    2

    4:7

    4

    4.

    Astana

    4

    0

    0

    4

    1:14

    0
    loading...