Xəbər lenti
Axtar
Ən çox oxunan
  • Şuşa postuna qumbara atana 1000 dollar “mükafat” verilir
  • Qubadlı fatehi olan polkovnik-leytenant Vidadi Xəlilovun ildönümü ilə əlaqədar şəhərin Şəhidlər xiyabanında, məzarı önündə anım mərasimi təşkil olunub
  • Qarabağ Qazisi ÇARƏSİZ DURUMDA...
  • Sabah intensiv yağış yağacaq
  • Ermənistanda Azərbaycan və Türkiyə radiosu yayımlanır
  • Bir dövlət müəssisəsində 9 şübhəli tender müqaviləsi - FOTO
  • Qarabag əlillərinə qarşı böyük haqsızlıq.
  • Nəşi tapılan hərbçimizin şəxsiyyəti bəlli oldu - Foto
  • SON DƏQİQƏ: Operativ Qərargah məlumat yaydı - YÜZLƏRLƏ YOLUXMA, 14 ÖLÜ VAR
  • İcra Hakimiyyətlərində baş verən tender "maxenasiya"ları
  • ŞOK! Ailəsi ilə təhdid olunan şəxs sifarişin kim tərəfindən olduğunu bəyan etdi - VİDEO
  • Göyçayda 27 sentyabr – Anım Günü ilə bağlı ümumrayon tədbiri keçirildi
  • Öz nəfsimizin şərindən amanda olmadığımızı unutmayaq
  • Şəhid adına verilən küçə bərbad haldadır
  • Mobil operatorlarla bağlı yenilik
  • Büdcədə kəskin artım: Hökumət iki milyardı hardan yığacaq?
  • Koronavirusu yarım saatdan az müddətdə təyin etmək mümkün olacaq
  • Paşinyandan Zəngəzur dəhlizi açıqlaması: Hazırıq!
  • Bu şəxslərə soğan yemək olmaz
  • İstəyənin əlini qaytarmayın
  • Ölümdən qaçmaq olsaydı…
  • Yoxsulları öz qonaqlığına buraxmayan varlının aqibəti
  • Ustad jurnalist - Nəriman Bəxtiyarovun əziz xatirəsinə
  • Hərbçilər, qazilər, şəhid ailələri daim dövlətin diqqət və qayğısı ilə əhatə olunurlar.
  • Dünyanın yeni düzəni: pisdir, ancaq çarə yoxdur
  • 18 Kas 2019, 19:22   
        365



    İrlandiya Danimarkaya, İspaniya Rumıniyaya qarşı

    AÇ-2020-nin seçmə mərhələsində sonuncu turun oyunları davam edir.

    XEBERTV.AZ xəbər verir ki, bu gün D, F və J qruplarında 8 matç baş tutacaq.

    F və J qruplarında bütün suallara aydınlıq gəlibsə, D qrupunda Avropa çempionatına ikinci vəsiqənin sahibi bu gün bilinəcək. İsveçrə səfərdə Cəbəllütariqə qalib gəlsə, final mərhələsinə yüksələcək.

    AÇ-2020
    Seçmə mərhələ, X tur

    18 noyabr

    D qrupu

    23:45. İrlandiya - Danimarka
    23:45. Cəbəllütariq - İsveçrə

    F qrupu

    23:45. İsveç - Farer adaları
    23:45. İspaniya - Rumıniya
    23:45. Malta - Norveç

    J qrupu

    23:45. Lixtenşteyn - Bosniya və Herseqovina
    23:45. İtaliya - Ermənistan
    23:45. Yunanıstan - Finlandiya

    "Qafqazinfo"
    loading...