Xəbər lenti
Axtar
Ən çox oxunan
  • GÖYÇAY RAYONU İNKİŞAF YOLUNDA
  • Qiyamət günü insanın əməllərinə şəhadət verən 9 şahid
  • Rusiyada müəllim və şagirdlərə məktəbdə telefon qadağan ediləcək
  • "BİZ ERMƏNİLƏRİN YANINDAYIQ, BİR QARIŞ DA TORPAQ VERMƏYƏCİK!" - Əziz Tonoyan
  • Nümayişçilərə qarşı “dəhşətli nəhəng” silah tapıldı
  • Azərbaycanda yol polisi ləğv edilə bilər – Vilayət Eyvazovdan inqilabi dəyişiklik
  • Gürcüstanın Azərbaycana borcu açıqlandı.
  • Bakıda Milli Qəhrəmana hörmətsizlik edildi - FOTO
  • DİN NAZİRİ OLİQARX-POLKOVNİKİ İŞDƏN QOVDU! – Dövlət Yol Polisində şok dəyişiklik
  • Putin Mehriban Əliyevaya orden verdi
  • Azərbaycan-Gürcüstan sərhədindən Türkiyəyə qədər məsafə 30 kilometr qısalacaq
  • Yeni kiçikölçülü antena “5G” şəbəkələrinin işini 10 dəfələrlə sürətləndirəcək
  • Yer kürəsinə “təhlükəli” asteroid yaxınlaşır
  • Dünyanı cənginə alan “Tik Tok” nədir? – Maraqlı faktlar
  • Tankçılarımız finalın bir addımlığında - Video
  • Günün ulduz falı: 11 avqust, 2019
  • Yağış sürüşmə zonalarını aktivləşdirdi
  • Çavuşoğlu: Azərbaycanın vizaları ləğv etməsi mühüm hadisədir
  • İsmayıllı: Böyük faciənin astanasındayıq – FAKT
  • İnstagram və WhatsApp-ın adı dəyişiləcək
  • Prezident tapşırıq verdi: Bu məsələ təhlil edilməlidir
  • Ərdoğan gizli silahını ortaya çıxardı: “Atom” bombası…
  • Günün ulduz falı: 27 iyul, 2019
  • İşğal olunmuş torpaqlarda ermənilər tərəfindən yeni yolun çəkilməsinə XİN-dən REAKSİYA
  • Dahilər dahisi
  • 09 Ağu 2019, 07:27   
        42



    Avroliqada oyunların nəticələri

    UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinin oyunları davam edir.

    XEBERTV.AZ xəbər verir ki, "Neftçi" - "Bney Yehuda" (İsrail) oyunu (2:2) da daxil olmaqla mərhələnin növbəti matçları bu gün keçirilib Bugünkü görüşlərə Astanada start verilib. Burada yerli komanda Maltanın “Valetta” klubunu qəbul edib və 5:1 hesabı ilə qalib gəlib.

    Türkiyə təmsilçisi "Trabzonspor" səfərdə "Sparta" ilə bərabərə qalıb - 2:2. "Yeni Malatyaspor" isə "Partizan"a 1:3 hesabı ilə uduzub

    8 avqust

    Avropa Liqası III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

    18:00. “Astana” (Qazaxıstan) – “Valetta” (Malta) - 5:1

    19:30. AEK (Larnaka, Kipr) – “Gent” (Belçika) - 1:1

    20:00. “Sparta” (Praqa, Çexiya) – “Trabzonspor” (Türkiyə) - 2:2

    20:00. “Pünik” (Ermənistan) – “Vulverhempton” (İngiltərə) - 0:4

    20:15. “Universitatya” (Krayova, Ruminiya) – AEK (Yunanıstan) - 0:2

    20:30. “Brondbü” (Danimarka) – “Braqa” (Portuqaliya) - 2:4

    20:45. “Ventspils” (Latviya) – “Vitoriya” (Portuqaliya) - 0:3

    21:00. “Şerif” (Moldova) – AİK (İsveç) - 1:2

    21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) –“Bney Yehuda” (İsrail) - 2:2

    21:00. “Malmö” (İsveç) – “Jrinski” (Bosniya və Herseqovina) - 3:0

    21:00. “Hauqesund” (Norveç) – PSV (Hollandiya)-0:1

    21:00. “Mariupol” (Ukrayna) – “AZ Alkmar” (Hollandiya) - 0:0

    21:00. “Tun” (İsveçrə) – “Spartak” (Moskva, Rusiya) - 2:3

    21:00. “Molde” (Norveç) – “Aris” (Yunanıstan) - 3:0

    21:30. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) – TNS (Uels) - 5:0

    21:30. “Makkabi” (Tel-Əviv, İsrail) – “Suduva” (Litva) - 1:2

    21:30. SSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – “Zorya” (Luqansk, Ukrayna) - 1:1

    21:30. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) –“Strasburq” (Fransa) - 0:1

    21:30 “Feyenoord” (Hollandiya) –“Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan) - 4:0

    21:30. “Antverp” (Belçika) – “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - 1:0

    21:45 “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – BATE (Belarus) - 1:2

    22:00. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Nomme Kalyu” (Estoniya) - 3:1

    22:00. “Riyeka” (Xorvatiya) – “Aberdin” (Şotlandiya) - 2:0

    22:00. “Midtland” (Danimarka) – “Reyncers” (Şotlaniya) - 2:4

    22:00. “Norrçepinq (İsveç) – “Hapoel Beer-Şiva” (İsrail) - 1:1

    22:30. “Vaduts” (Lixtenşteyn) – “Ayntraxt” (Almaniya) - 0:5

    22:30. “Styaua” (Ruminiya) – “Mlada Boleslav” (Çexiya) - 0:0

    22:30. “Austriya Vyana” (Avstriya) – “Apollon” (Kipr) - 1:2

    23:00. “Lutsern” (İsveçrə) – “Espanyol” (İspaniya) - 0:3

    23:00. “Partizan” (Serbiya) – “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) - 3:1

    23:00. “Legiya” (Polşa) – “Atromitos” (Yunanıstan) - 0:0

    23:00. “Torino” (İtaliya) – “Şaxtyor” (Belarus) - 5:0


    7 avqust

    22:15. “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) – “Dundalk” (İrlandiya) – 1:0

    6 avqust

    19:00. “Ararat” (Ermənistan) – “Saburtalo” (Gürcüstan) -1:2

    20:00. “Riqa” (Latviya) – HİK (Finlandiya) – 1:1

    22:15. “Sutyeska” (Monteneqro) – “Linfield” (Şimali İrlandiya) – 1:2

    Avropa Liqasında üçüncü mərhələnin cavab görüşləri 13, 14 və 15 avqustda keçiriləcək.
    Qol.az
    loading...