Xəbər lenti
Axtar
Ən çox oxunan
  • Qarabag əlillərinə qarşı böyük haqsızlıq.
  • Nəşi tapılan hərbçimizin şəxsiyyəti bəlli oldu - Foto
  • SON DƏQİQƏ: Operativ Qərargah məlumat yaydı - YÜZLƏRLƏ YOLUXMA, 14 ÖLÜ VAR
  • İcra Hakimiyyətlərində baş verən tender "maxenasiya"ları
  • ŞOK! Ailəsi ilə təhdid olunan şəxs sifarişin kim tərəfindən olduğunu bəyan etdi - VİDEO
  • Göyçayda 27 sentyabr – Anım Günü ilə bağlı ümumrayon tədbiri keçirildi
  • Öz nəfsimizin şərindən amanda olmadığımızı unutmayaq
  • Şəhid adına verilən küçə bərbad haldadır
  • Mobil operatorlarla bağlı yenilik
  • Büdcədə kəskin artım: Hökumət iki milyardı hardan yığacaq?
  • Koronavirusu yarım saatdan az müddətdə təyin etmək mümkün olacaq
  • Paşinyandan Zəngəzur dəhlizi açıqlaması: Hazırıq!
  • Bu şəxslərə soğan yemək olmaz
  • İstəyənin əlini qaytarmayın
  • Ölümdən qaçmaq olsaydı…
  • Yoxsulları öz qonaqlığına buraxmayan varlının aqibəti
  • Ustad jurnalist - Nəriman Bəxtiyarovun əziz xatirəsinə
  • Hərbçilər, qazilər, şəhid ailələri daim dövlətin diqqət və qayğısı ilə əhatə olunurlar.
  • Dünyanın yeni düzəni: pisdir, ancaq çarə yoxdur
  • Yerli məmurlardan əli üzülən Gəncə sakini Ukrayna prezidentindən imdad diləyir - VİDEO
  • Adı korrupsiyada hallanan məmur başqa bölgəyə "transver" edilib ?... - VİDEO
  • Canı və malı düşmən zərbəsinə tuş gəlib, halal haqqını isə məmurlar mənimsəyir - VİDEO
  • Deputatın qohumları vətəndaşı ölümcül döyüblər
  • TEMPERATUR ENİR: külək, yağış, dolu olacaq - BU GÜNÜN HAVASI
  • İrəvan erməniləri Qarabağ ermənilərini DAŞ-QALAĞ EDİR: Rədd olun... - VİDEO
  • 15 Ağu 2018, 18:35   
        572
     Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq

    Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq



    XEBERTV.AZ Report-a istinadən xəbər verir ki, 36 qarşılaşmanın hamısı eyni gündə keçiriləcək. "Qarabağ"ın Avropa Liqasındakı rəqibi də bəlli olacaq. Ağdam təmsilçisi pley-offda "Şerif" (Moldova) - "Valür" (İslandiya) cütünün qalibi ilə qarşılaşacaq. Bu komandalar arasındakı ilk oyun Moldova komandasının 1:0 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.

    Türkiyənin "Beşiktaş" klubu səfərdə Avstriya LASK-ı ilə üz-üzə gələcək. İstanbul təmsilçisi ilk matçda rəqibini 1:0 hesabı ilə üstələyib. Türkiyənin digər klubu "Başakşehir" isə İngiltərədə "Börnli"nin qonağı olacaq. Bu komandalar arasındakı ilk görüş qolsuz bərabərliklə yekunlaşıb.

    Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi cavab oyunları

    18:00. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Siqma" (Çexiya)

    İlk oyun - 0:2

    19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - "Şturm" (Avsriya)

    İlk oyun - 2:0

    20:00.HİK (Finlandiya) - "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya)

    İlk oyun - 0:3

    20:30. "Universitatya" (Rumıniya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

    İlk oyun - 1:3

    20:30. "Kopenhagen" (Danimarka) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)

    İlk oyun - 2:1

    21:00. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)

    İlk oyun - 2:2

    21:00.ÇFR (Rumıniya) - "Alaşkert" (Ermənistan)

    İlk oyun - 2:0

    21:00. "Mityullan" (Danimarka) - TNS (Uels)

    İlk oyun - 2:0

    21:00. "Proqres" (Lüksemburq) - UFA (Rusiya)

    İlk oyun - 1:2

    21:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Torpedo" (Kutaisi, Gürcüstan)

    İlk oyun - 2:5

    21:00. Mölde (Norveç) - "Haybernian" (Şotlandiya)

    İlk oyun - 0:0

    21:00. "Suduva" (Litva) - "Spartak" (Yurmala, Latviya)

    İlk oyun - 1:0

    21:00. "Jalgiris" (Litva) - "Sevilya" (İspaniya)

    İlk oyun - 0:1

    21:00. "Zenit" (Rusiya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)

    İlk oyun - 0:4

    21:30. "Lütsern" (İsveçrə) - "Olimpiakos" (Yunanıstan)

    İlk oyun - 0:4

    21:30. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Pünik" (Ermənistan)

    İlk oyun - 0:0

    21:45. "Dinamo" (Brest, Belarus) - "Apollon" (Kipr)

    İlk oyun - 0:4

    21:45. LASK (Avstriya) - "Beşiktaş"

    İlk oyun 0:1

    22:00. "Atalanta" (İtaliya) - "Hapoel" (Hayfa, İsrail)

    İlk oyun - 4:1

    22:00. "Bazel" (İsveçrə) - "Vitess" (Hollandiya)

    İlk oyun - 1:0

    22:00. "Bröndbü" (Danimarka) - "Spartak" (Subotitsa, Serbiya)

    İlk oyun - 2:0

    22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Legiya" (Polşa)

    İlk oyun - 2:1

    22:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)

    İlk oyun - 0:1

    22:15. "Lex" (Polşa) - "Genk" (Belçika)

    İlk oyun - 0:2

    22:15. "Maribor" (Sloveniya) - "Reyncers" ("Şotlandiya")

    İlk oyun - 1:3

    22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Hayduk" (Xorvatiya)

    İlk oyun - 0:0

    22:30. "Feyenoord" (Hollandiya) - "Trençin" (Slovakiya)

    İlk oyun - 0:4

    22:30. "Gent" (Belçika) - "Yagelloniya" (Polşa)

    İlk oyun - 1:0

    22:30. "Partizan" (Serbiya) - "Norşellan" (Danimarka)

    İlk oyun - 2:1

    22:30. "Rapid" (Avstriya) - "Slovan" (Liberets, Slovakiya)

    İlk oyun - 2:1

    22:45. "Bordo" (Fransa) - "Mariupol" (Ukrayna)

    İlk oyun - 3:1

    22:45. "Börnli" (İngiltərə) - "Başakşehir" (Türkiyə)

    İlk oyun - 0:0

    22:45. "Riyeka" (Xorvatiya) - "Sarpsborq" (Norveç)

    İlk oyun - 1:1

    22:45. "Rusenborq" (Norveç) - "Kork Siti" (İrlandiya)

    İlk oyun - 2:0

    23:00. "Valür" (İslandiya) - "Şerif" (Moldova)

    İlk oyun - 0:1

    23:30. "Braqa" (Portuqaliya) - "Zarya" (Ukrayna)

    İlk oyun - 1:1
    loading...