Xəbər lenti
Axtar
Ən çox oxunan
  • Bir dövlət müəssisəsində 9 şübhəli tender müqaviləsi - FOTO
  • Qarabag əlillərinə qarşı böyük haqsızlıq.
  • Nəşi tapılan hərbçimizin şəxsiyyəti bəlli oldu - Foto
  • SON DƏQİQƏ: Operativ Qərargah məlumat yaydı - YÜZLƏRLƏ YOLUXMA, 14 ÖLÜ VAR
  • İcra Hakimiyyətlərində baş verən tender "maxenasiya"ları
  • ŞOK! Ailəsi ilə təhdid olunan şəxs sifarişin kim tərəfindən olduğunu bəyan etdi - VİDEO
  • Göyçayda 27 sentyabr – Anım Günü ilə bağlı ümumrayon tədbiri keçirildi
  • Öz nəfsimizin şərindən amanda olmadığımızı unutmayaq
  • Şəhid adına verilən küçə bərbad haldadır
  • Mobil operatorlarla bağlı yenilik
  • Büdcədə kəskin artım: Hökumət iki milyardı hardan yığacaq?
  • Koronavirusu yarım saatdan az müddətdə təyin etmək mümkün olacaq
  • Paşinyandan Zəngəzur dəhlizi açıqlaması: Hazırıq!
  • Bu şəxslərə soğan yemək olmaz
  • İstəyənin əlini qaytarmayın
  • Ölümdən qaçmaq olsaydı…
  • Yoxsulları öz qonaqlığına buraxmayan varlının aqibəti
  • Ustad jurnalist - Nəriman Bəxtiyarovun əziz xatirəsinə
  • Hərbçilər, qazilər, şəhid ailələri daim dövlətin diqqət və qayğısı ilə əhatə olunurlar.
  • Dünyanın yeni düzəni: pisdir, ancaq çarə yoxdur
  • Yerli məmurlardan əli üzülən Gəncə sakini Ukrayna prezidentindən imdad diləyir - VİDEO
  • Adı korrupsiyada hallanan məmur başqa bölgəyə "transver" edilib ?... - VİDEO
  • Canı və malı düşmən zərbəsinə tuş gəlib, halal haqqını isə məmurlar mənimsəyir - VİDEO
  • Deputatın qohumları vətəndaşı ölümcül döyüblər
  • TEMPERATUR ENİR: külək, yağış, dolu olacaq - BU GÜNÜN HAVASI
  • 09 Ağu 2018, 17:30   
        553
    Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirildi

    Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib.

    Futbol11.az xəbər verir ki, BATE - "Qarabağ" cütünün pley-offdakı potensial rəqibləri olan "Şerif" - "Valur" matçında meydan sahibləri 1:0 hesabı ilə qalib gəlib.

    Cütün cavab oyunları 1 həftə sonra keçiriləcək.

    Ufa (Rusiya) - Proqres (Lüksemburq) - 2:1

    Alaşkert (Ermənistan) - ÇFR Kluj (Rumıniya) - 0:2

    Spartak (Latviya) - Suduva (Litva) - 0:1

    Hapoel (Hayfa, İsrail) - Atalanta (İtaliya) - 1:4

    Leyptsiq (Almaniya) - Universitatya (Krayova, Rumıniya) - 3:1

    Apollon (Kipr) - Dinamo (Brest, Belarus) - 4:0

    Dinamo (Minsk, Belarus) - Zenit (Rusiya) - 4:0

    Şerif (Moldova) - Valyur (İslandiya) - 1:0

    Hapoel (Beer Şeva, İsrail) - APOEL (Kipr) - 2:2

    Ludoqorets (Bolqarıstan) - Jrinski (Bosniya və Herseqovina) - 1:0

    Mariupol (Ukrayna) - Bordo (Fransa) - 1:3

    Siqma (Çexiya) - Kayrat (Qazaxıstan) - 2:0

    Şturm (Avstriya) - AEK (Larnaka, Kipr) - 0:2

    Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Kukesi (Albaniya) - 5:2

    Trençin (Slovakiya) - Feyenoord (Hollandiya) - 4:0

    Yagelloniya (Polşa) - Gent (Belçika) - 0:1

    Nordsyelland (Danimarka) - Partizan (Serbiya) - 1:2

    ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Kopenhagen (Danimarka) - 1:2

    Beşiktaş (Türkiyə) - LASK (Avstriya) - 1:0

    Genk (Belçika) - Lex (Polşa) - 2:0

    Başakşəhər (Türkiyə) - Bernli (İngiltərə) - 0:0

    Olimpiya (Sloveniya) - HJK (Finlandiya) - 3:0

    Olimpiakos (Yunanıstan) - Lütsern (İsveçrə) - 4:0

    Vitess (Hollandiya) - Bazel (İsveçrə) - 0:1

    Zarya (Ukrayna) - Braqa (Portuqaliya) - 1:1

    Kork Siti (İrlandiya) - Rusenborq (Norveç) - 0:2

    Spartak (Subotiça, Serbiya) - Bröndbü (Danimarka) - 0:2

    Hayduk (Xorvatiya) - Styaua (Rumıniya) - 0:0

    Hibernian (Şotlandiya) - Molde (Norveç) - 0:0

    Reyncers (Şotlandiya) - Maribor (Sloveniya) - 3:1

    Sarpsborq (İsveç) - Riyeka (Xorvatiya) - 1:1

    TNS (Uels) - Midtyulland (Danimarka) - 0:2

    Legiya (Polşa) - Düdelanj (Lüksemburq) - 1:2

    Slovan (Bratislava) - Rapid (Avstriya) - 2:1

    Sevilya (İspaniya) - Jalgiris (Latviya) - 1:0

    7 avqust

    Pünik (Ermənistan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 0:0
    loading...