Xəbər lenti
Axtar
Ən çox oxunan
  • General Həşimovu vuran kapitan Milli Qəhrəman adına təqdim olundu...
  • TƏCİLİ: Eldar Həsənov məhkəməyə gətirildi
  • Mikayıl Cabbarov "Yerusəlim Post"a yazdı
  • Düşmənin istənilən hərbi təcavüzünün qarşısı qətiyyətlə alınacaq
  • Kamil Nəzərov bu möcüzəsi ilə Krıma səs saldı
  • Bir gündə Rusiyadan Antalyaya 80 təyyarə turist gəldi...
  • Yüz min gənc Qarabağ üçün 1 milyon tvit atdı
  • “Ermənistan Azərbaycan torpaqlarını tərk etməlidir” - Türkiyədən tələb
  • Millət vəkili Razi Nurullayev söz verdiyi adları açıqladı...Kimlər, kimlər
  • Operativ Qərargahın brifinqi - Canlı
  • Heydər Əliyev Fondu imkansız ailələrə yardım payladı!
  • İsveçrə təsdiqlədi: Elektrik təyyarələri dövrü başlayır
  • İbrahim Məmmədovdan toyların keçirilməsi ilə bağlı AÇIQLAMA
  • Rayona getmək istəyənlərin diqqətinə - Baş nazir qərar verdi
  • Biləsuvarlı məşhur döyüşçü Qədir Musayev dünyasın dəyişdi...
  • "Başımıza gələn bəlalar günahlarımızı təmizləyir..."
  • Rusiya bu ölkənin vətəndaşları üçün sərhədlərini açdı
  • Gürcü bloger erməni xalqına: Oğrular, həyasızlar... – Video
  • Beş aylıq fasilədən sonra aviabiletlərin satışı başlayır - VİDEO
  • İslam Ələsgərli- Şəhid Generalımızın xatirəsinə. Mahnı həsr etdi
  • Orduya könüllü yazılanlara Səfərbərlik Xidmətindən ZƏNG EDİLMƏYƏ BAŞLADI - RƏSMİ AÇIQLAMA
  • "Paşinyan, istirahət zamanı deyil, Türklər üstümüzə gəlir..."
  • “9336 şəhidimizin, 24 Milli Qəhrəmanımızın məzarı erməni tapdağında qalıbsa…”
  • Ukrayna Təhlükəsizlik Xidməti Azərbaycana könüllü döyüşçülər və zabitlər göndərməyə hazırlaşır – ŞOK İDDİA
  • "Xalqın Qarabağ istəyi lazimi səmtə yönəldilməli, vahid iradə nümayiş etdirilməlidir" - VİDEO
  • 09 Şub 2020, 21:13   
        229


    SON DƏQİQƏ! Səsvermənin nəticələri açıqlandı
    09 Fevral 2020

    “İnsan Hüquqları XXI əsr – Azərbaycan” Fondu və Fransanın “Opinion Way” Sosioloji Tədqiqatlar İnstitutu ilə birgə keçirdiyi “exit poll”un nəticələri açıqlanıb.

    XEBERTV.AZ -ın xəbərinə görə, iki təşkilat ölkə üzrə 236 seçki məntəqəsində “exit poll” keçirib. Ümumilikdə 10 119 səs verən şəxs sorğuya cəlb edilib.

    Birgə açıqlamada bildirilib ki, seçici fəallığı 55,06 faiz olub.

    Beləliklə, “exit poll”un nətıcələrinə əsasən 118 seçki dairəsi üzrə lider namizədlərin siyahısını təqdim edirik:

    8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

    Azay Quliyev

    9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

    Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu

    10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

    Madər Musayev

    11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

    Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

    12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

    Xasiyeva Səbinə Səməd qızı

    13 saylı Xəzər – Pirallahı seçki dairəsi

    Əliyev Rauf Asif oğlu

    14 saylı Xəzər seçki dairəsi

    Sultan Məmmədov

    15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

    Ülvi Quliyev

    16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

    Erkin Qədirli

    17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

    Allahverdiyev Elnur Marat oğlu

    18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

    Rasim Musabəyov

    19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

    Məmmədov Hikmət Baba oğlu

    20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

    Adil Əliyev

    21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

    İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

    22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

    Asim Mollazadə

    23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

    Ziyad Səmədzadə

    24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

    Könül Nurullayeva

    25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

    Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

    26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

    Faizil Mustafa

    27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

    Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu

    28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

    Eldar Quliyev

    29 saylı Səbail seçki dairəsi

    Nigar Arpadarai

    30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

    Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

    31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

    Etibar Əliyev

    32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

    Həsənova Afət Əbil qızı

    33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

    Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

    34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi

    Zabelin Mixail Yuryeviç

    35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

    Rauf Arifoğlu (Abbasov)

    36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

    Qüdrət Həsənquliyev

    37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi

    Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

    38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

    Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

    39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

    Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu

    40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

    Quliyev Musa İsa oğlu

    41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

    Hüseynova Hicran Kamran qızı

    42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

    Mirkişili Tahir Famil oğlu

    43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi

    Hacıyev Emin Məcid oğlu

    44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

    Məmmədli Müşviq Fazil oğlu

    45 saylı Abşeron seçki dairəsi

    Əsədov Oqtay Sabir oğlu

    46 saylı Şirvan seçki dairəsi

    İltizam Yusifov

    47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi

    Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

    48 saylı Yevlax seçki dairəsi

    Məmmədov İlham Kazım oğlu

    49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi

    Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu

    50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi

    Şahin Seyidzadə

    51 saylı Qusar seçki dairəsi

    Badamov Azər Camal oğlu

    52 saylı Quba seçki dairəsi

    Vahid Əhmədov

    53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi

    Anatoli Rafaelov

    54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

    Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu

    55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

    Səlimov Eldəniz Adil oğlu

    56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi

    Sevil Mikayılova

    57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi

    Əminə Ağazadə

    58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi

    Rafael Hüseynov

    59 saylı Salyan seçki dairəsi

    Jalə Əhmədova

    60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi

    Fəzail Ağamalı

    61 saylı Neftçala seçki dairəsi

    Sabir Rüstəmxanlı

    62 saylı Saatlı seçki dairəsi

    Ələkbərli Əziz Yusif oğlu

    63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

    Cəfərov Kamal Xaqani oğlu

    64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

    Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu

    65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi

    Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

    66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi

    Bəhruz Məhərrəmov

    67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

    Həsənov Malik Əvəz oğlu

    68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

    Nəsirov Elman Xudam oğlu

    69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi

    Fəzail İbrahimli

    70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

    Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu

    71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi

    İsgəndərov Anar Camal oğlu

    72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

    Musa Qasımlı

    73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi

    Rüfət Quliyev

    74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

    Rəcəbli Hadı Musa oğlu

    75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi

    Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

    76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

    Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

    77 saylı Astara seçki dairəsi

    Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

    78 saylı Lerik seçki dairəsi

    Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

    79 saylı İmişli seçki dairəsi

    Razi Nurullayev

    80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

    Çingiz Qənizadə

    81 saylı Beyləqan seçki dairəsi

    İsmayılov Şahin Əmir oğlu

    82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi

    Rzayev Tahir Musa oğlu

    83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi

    Aqil Abbas (Abbasov)

    84 saylı Füzuli seçki dairəsi

    Vüqar Bayramov

    85 saylı Şamaxı seçki dairəsi

    Tamam Cəfərova

    86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi

    Novruzəli Aslanov

    87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi

    Tahir Kərimli

    88 saylı Göyçay seçki dairəsi

    Sabir Hacıyev

    89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

    Məzahir Əfəndiyev

    90 saylı Ağdaş seçki dairəsi

    Osmanov Cavid Həmid oğlu

    91 saylı Ucar seçki dairəsi

    Ramil Həsən

    92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi

    Jalə Əliyeva

    93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi

    Yıldırım Fatma Vidadi qızı

    94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi

    Zahid Oruc

    95 saylı Tərtər seçki dairəsi

    Sahib Alıyev

    96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi

    Məmmədov Anar İlyas oğlu

    97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

    Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu

    98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

    Qafarova Sahibə Əli qızı

    99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi

    Həsənov Nurlan İrfan oğlu

    100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

    Bayramov Kamran Fərhad oğlu

    101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi

    Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu

    102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

    Səfərov Nizami Abdulla oğlu

    103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi

    Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

    104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

    Arzu Nağıyev

    105 saylı Tovuz seçki dairəsi

    Qənirə Paşayeva

    106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi

    Ülviyyə Ağayeva

    107 saylı Qazax seçki dairəsi

    Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

    108 saylı Ağstafa seçki dairəsi

    Cəfərov Nizami Qulu oğlu

    109 saylı Balakən seçki dairəsi

    Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

    110 saylı Zaqatala seçki dairəsi

    Elşən Musayev

    111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi

    Əliyeva Kamilə Əliağa qızı

    112 saylı Qax seçki dairəsi

    Azər Kərimli

    113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi

    Vüqar İsgəndərov

    114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi

    Əli Mənsimli

    115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi

    Cavanşir Feyziyev

    116 saylı Qəbələ seçki dairəsi

    Fəttah Heydərov

    117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

    Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

    118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi

    Bəxtiyar Əliyev

    119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

    Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

    120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi

    Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu

    121 saylı Laçın seçki dairəsi

    Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

    122 Xankəndi seçki dairəsi

    Tural Gəncəliyev

    123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi

    Məmmədov Aqil Sadiq oğlu

    124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

    Məmmədov Elman Camal oğlu

    125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi

    İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

    /Report/
    loading...